Af: Af Dorthe Skjødt og Henrik Heindorff Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

Julie Valsø, indehaver af den nyåbnede frisørsalon i City Centret, ”HairByValsø”, havde lørdag den 31. januar åbningsreception i sin helt nye og totalt istandsatte frisørsalon.

Dagen igennem strømmede det ind med kunder, familie og venner, der alle ville lykønske Julie Valsø med frisørsalonen.

Julie Valsø, indehaver af frisørsalonen ”HairByValsø” i City Centret.

 STØVRING: Alle var velkomne til at kigge ind og den mulighed var der rigtig mange, der benyttede sig af, idet der hele eftermiddagen var fuldt hus og en sand gaveregn af blomster, gaver og lykønskninger til Julie Valsø.
Mandag den 2. februar var første åbningsdag med alle frisørtider booket, og en glad og ihærdig Julie glæder sig meget til at svinge saksen i egen salon.
Hos ”HairByValsø” vil kunderne møde en frisør med høj faglighed, super service og konkurrencedygtige priser, og hvor der er god tid til den enkelte kunde.
Hårplejeprodukterne i salonen fra Acurras ”Linje” indeholder mange naturlige ingredienser såsom kokosolie, bivoks og C-vitamin, og hårfarveprodukterne indeholder ingen eller kun ganske lidt ammoniak  - både for kundernes og Julie Valsøs egen skyld. Julie Valsøkan også tilbyde farvning af bryn og vipper og lægge makeup.


e-max.it: your social media marketing partner